Sign in

Chatex’s top priority is the security of our users’ data and assets. To ensure it, we use a number of security measures that protect different areas of receiving and processing information.

Mobile banking security

First of all, Chatex has all the same security measures like centralized exchanges. …


Secure personal information collection and storage is one of the Chatex cryptobank’s top priorities. Our data collection and storage algorithm is 100% Data Protection Regulation compliant. We believe that it is the strict adherence to the Data Protection Regulation that makes our users feel completely safe. So, for the users…


Recently, bitcoin has shown dramatic correction and volatility. First, the bitcoin price plummeted to $16000 from $19000 within 24 hours, and then it rocketed to $18000 again. That is a standard situation for the crypto market but a real nerve-wracking experience for investors.

So, we would like to share the…


Son zamanlarda, Bitcoin dramatik bir düzeltme ve oynaklık gösterdi. İlk olarak, Bitcoin fiyatı 24 saat içinde 19000 $ ‘dan 16.000 $’ a düştü ve ardından tekrar 18.000 $ ‘a fırladı. Bu, kripto piyasası için standart bir durum ancak yatırımcılar için gerçek bir sinir bozucu deneyim.

Bu nedenle, büyük yatırımlar gerektirmeyen…


Dear friends! Besides the referral program, my service implies one more passive reward system that is no less advantageous — the affiliate program.

I offer affiliators an opportunity to earn passive income by inviting followers to the bot. According to the program, an Affiliator will get 50% of the fees…


Sevgili arkadaşlar! Referans programının yanı sıra, hizmetim daha az avantajlı olmayan bir pasif ödül sistemi daha içeriyor- Partnerlik Programı.

Partnerlerime, takipçilerini bota davet ederek pasif gelir elde etme fırsatı sunuyorum. …


Merhaba arkadaş 😉✌️

Chatex Tavsiye Programını daha önce duydunuz mu?

👀 Arkadaşlarını bota davet ederek size pasif gelir elde etme fırsatı sunuyorum.

Aşağıda açıklanan mekanizmaya göre ücretlerin% 30'unu alacaksınız:

Dahil olan her arkadaşla, iki aşamalı sistemime göre aşağıdaki ödülleri alacaksınız:

  • Birinci dereceden referanslarınız tarafından yapılan işlem komisyonlarının %60’ini;
  • İkinci dereceden…

Sabitcoinler, kripto alanında yeni bir fenomen değiller. Bunlar, kripto fiyatlarının değişken davranışını en aza indirmeye adanmış kripto para birimleridir. Kural olarak, madeni paralar sabit varlıklar — fiat para birimleri veya borsada işlem gören emtialar (örneğin, değerli veya endüstriyel metaller) ile sabitlenir. …


Kriptodan nakde operasyonlar, hayal gücünün çılgınca çalıştığı yerdir. Bitcoin’lerinizi satmaya karar verdiyseniz, yüz yüze anlaşmalardan kripto borsalarıyla alım satıma kadar çeşitli seçenekleri seçebilirsiniz. Her şey size ve tercihlerinize bağlı.

Kripto Borsaları

Borsalar kripto varlıklarınızı dönüştürmenin en popüler yoludur. Borsada kripto satmak için, tüm şartları içeren bir ‘satış teklifi vermelisiniz. Borsa…


Geçtiğimiz günlerde, Bitcoin’lerin bir kısmının net üzerinden nasıl satılacağına daha yakından baktık. Bugün, BTC’nin satın alınması gibi biraz daha basit bir konu üzerinde duracağız. Kripto topluluğu kitlesel olarak benimsenmek istiyorsa, kripto para biriminin nasıl elde edileceğine dair kapsamlı bir wiki olmalıdır. Bu nedenle, bu makaleyi dikkatlice incelemeye hazır olun.

BTC…

Chatex

CHATEX bot-messenger technology makes crypto exchange available to anyone with a standard smartphone.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store