Chatex Sabit coinlerden Nasıl Yararlanılır

Chatex
1 min readNov 26, 2020

Sabitcoinler, kripto alanında yeni bir fenomen değiller. Bunlar, kripto fiyatlarının değişken davranışını en aza indirmeye adanmış kripto para birimleridir. Kural olarak, madeni paralar sabit varlıklar — fiat para birimleri veya borsada işlem gören emtialar (örneğin, değerli veya endüstriyel metaller) ile sabitlenir. Sabitcoin yaratmanın amacı anlaşılabilir: topluluğun pazarda daha fazla istikrara ihtiyacı var.

Bu coinlerin yardımıyla, kullanıcılar doları “yansıtarak” borsalarda işlem yapabilirler ve böylece, örneğin, USD cinsinden işlem yapmayan borsadaki nakit karşılığında BTC satabilirler. Fiat ve kripto dünyaları arasındaki boşluğu doldurmak için Tether gibi sabit paralar köprü görevi görürler.

Yurt dışındaki arkadaş ve akrabalarınıza Chatex üzerinden USDT erc-20 gönderebilir ve bunun için% 0 komisyon ödeyebilirsiniz. İstenilen müşteri dostu olması, sabit paralar herhangi bir kuruma bağlı olmadığından, kriptoyu sınırsız para birimlerine dönüştürmeye izin verir. “Sabit” kullanan biri, kripto fiyatlarındaki dalgalanmayı ve kriptodan fiata dönüşümlerdeki darboğazları tamamen unutabilir.

Beli stablecoin di CHATEX dan lindungi diri Anda dari volatilitas di BTC dan Lira

--

--

Chatex

CHATEX bot-messenger technology makes crypto exchange available to anyone with a standard smartphone.