Chatex’te işlem yaparak nasıl para kazanılır?

Pasif bir gelir akışını sürdürmek hayati bir iştir. Chatex bot — pasif bir gelir için, bir fincan sabah çayından sonra veya hatta uyurken biraz Bitcoin kazanmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Image for post
Image for post
Chatex — kripto para al ve sat

Chatex, Telegram tabanlı bir p2p kripto para borsasıdır. Botun özü basittir: biri kripto para satın almak veya satmak için reklamlar oluşturur, diğeri bu reklamlara yanıt verir. Alışveriş iki kullanıcı arasında gerçekleştiği için aracıya yüksek komisyon ücreti ödemeniz gerekmez; Chatex bu iki kullanıcı arasındaki anlaşmada garantör olarak hareket eder.

Chatex, tüm banka kartları, ödeme sistemleri, hediye kartları ve hatta exmo kodları dahil olmak üzere artık popüler ve talep gören tüm ödeme yöntemlerini destekler.

Yukarıda belirtildiği gibi, Chatex insanlar arasındaki işlemlerin garantörü olarak hareket eder. Varlığınızı satmaya karar verirseniz, bir ilan yaratın ve birisi ona cevap verecektir. Bundan sonra, transfer onaylanana kadar paranız hesabınızda dondurulacaktır. Para bakiyede görünür görünmez, onay düğmesine tıklarsınız ve Bitcoinleriniz reklamınıza cevap veren kişiye gönderilir.

Para size ulaşmadıysa, her zaman hakemle iletişime geçebilirsiniz. Diğer p2p borsalarından farklı olarak, Chatex ile ilgili tüm anlaşmazlıklar, gelişmiş tahkim mekanizmalarının yardımıyla gerçek kişiler tarafından 15 dakika içinde çözülür.

Peki, nasıl kripto alınır ve Chatex üzerinde kullanılabilir?

  1. Kazanmak. Kriptoda bir tür iş için ödeme alıyorsanız, anında satış için bir ilan verebilir ve piyasadaki fiyattan biraz daha yüksek olan oranı belirleyebilirsiniz. Örneğin, % 5–7 olabilir. Şu anda 935 ABD doları olan 0,1BTC’niz olduğunu varsayalım. Örneğin, piyasa fiyatından +% 5 daha yüksek marjınızı ayarladığınız bir reklam yarattınız. Birisinin tüm tutarı hemen satın alması pek olası değildir, bu nedenle birkaç küçük alıcı olacaktır. Ancak sonunda, miktarın tamamı 935 + 935 * 0.05 = 981.75 fiyatından satın alınacaktır. Böylece, geliriniz 46,75 ABD doları olacaktır. Genel olarak, işlem için yalnızca 10 dakika harcadınız: Duyuru oluşturmak için 3 dakika, 2–3 işlemin gerçekleştirilmesi ve alıcılara yanıt vermek için yaklaşık 7 dakika ve bakiyeyi kontrol etmek için yalnızca 1 saniye.
  2. Borsadan çok sayıda BTC satın almak. Daha sonra, Bitcoin’leri küçük çeklerle +% 7 oranında satabilirsiniz, böylece aynı % 5 geliri elde edersiniz. Hatta, mevcut reklamları izleyebildiğiniz için daha fazlasını elde edebilirsiniz; oranlar düştüğünde ve talep arttığında oranı güvenle artırın.
  3. Referans Kampanyasına katılmak için. Chatex üzerinde anlaşma yapacak arkadaşlarınızı davet ederek kripto kazanabilirsiniz. Avantajı, tavsiye programının üç seviyeli olmasıdır, bu sayede, arkadaşlarınız başka arkadaşlarını davet ederse, yaptıkları işlemlere bağlı olarak siz de gelir elde edersiniz. Bir düzine arkadaşınızı davet ettiğinizde, cüzdanınızdaki paranın büyümesinin keyfine varacaksınız.
Chatex — P2P Borsası

Chatex, ağ içindeki kullanıcılar arasındaki tüm transferlerin komisyon ücreti olmadan yapıldığı kullanışlı bir hizmettir. Hizmet, yalnızca blok zincirindeki işlemlerin ödenmesiyle belirlenen işlemlerden ve standart para çekme ücretlerinden komisyon alır. Komisyon, işlemlerde % 0.7 ve para çekmede 0.0002 BTC’dir. Bunlar piyasadaki en düşük ücret oranlarıdır.

Chatex tamamen yasal ve lisanslı bir hizmettir. Güvenli ekosistem Chatex’in resmi ortakları olan uluslararası kripto şirketi, dolaşımdaki Bitcoin’lerin% 25'ini depolayan, BitGO tarafından destekleniyor.

Harekete geçmenin, botu test etmenin ve biraz para kazanmanın tam zamanı! İşlevsellikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Telegram sohbetimizde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 10 dakika içinde cevap vereceğiz ve gerçek bir p2p ticareti uzmanı olmanıza yardımcı olacağız.

CHATEX bot-messenger technology makes crypto exchange available to anyone with a standard smartphone.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store