Partnerlik Programı

Sevgili arkadaşlar! Referans programının yanı sıra, hizmetim daha az avantajlı olmayan bir pasif ödül sistemi daha içeriyor- Partnerlik Programı.

Partnerlerime, takipçilerini bota davet ederek pasif gelir elde etme fırsatı sunuyorum. Programa göre, bir Partner, Chatex’e davet ettiği kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen hem alim-satım hem de para çekme işlemler için alınan komisyonların % 50'sini alacak.

Nasıl çalışır

Örneğin, Partner John’u davet eder, ve John’un 1 BTC’lik işlem yaptığını düşünelim. Alınan komisyon ücreti 0,007 BTC’dir. Bu partnerin 0.00035 BTC (0.1 * 0.007 * 0.5) kazandığı anlamına gelir.

Ve hepsi bu kadar da değil. Partner, John aynı miktarı çekmeye karar verirse, üye para çekme türüne (normal veya hızlı) bağlı olarak 0.0001 BTC (0.0002 * 0.5) veya 0.0002 BTC (0.0004 * 0.5) alacaktır.

Ayrıca davetlinin davetten sonraki 3 ay içinde gerçekleştireceği işlemlere göre gelir elde edebileceğiniz de unutulmamalıdır. Ancak, işlem sıklığına bağlı olarak süre sınırı uzatılabilir!

Ve kesinlikle buna değer! Chatex üzerinde kalıcı olarak faaliyet gösterecek 100 veya 1000 kullanıcıyı davet ederseniz pasif gelirinizi hayal edin! Örneğin, haftada bir kez normal bitcoin para çekme kullanan 1000 aktif kullanıcı, size her hafta 0,1 BTC (yazma anında yaklaşık 1650 $) getirecektir. Bu, her ay yaklaşık 6000–7000 $ pasif gelir elde edebileceğiniz anlamına gelir! Harika geliyor, değil mi?

Chatex ortaklık programına katılmak için lütfen a@chatex.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin, bir istek gönderin ve önceliklerinizi bize bildirin.

İnsanları davet edin, trafiği artırın — ödülünüzü alın. Tadını çıkar!

--

--

CHATEX bot-messenger technology makes crypto exchange available to anyone with a standard smartphone.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Chatex

CHATEX bot-messenger technology makes crypto exchange available to anyone with a standard smartphone.